środa, 29 grudnia 2010

CoverGirl !

no heeii bardzo prosze zebyscie na mnie glosowali !! bardzo bym byla wdzienczna !! blagam o wszystko tylko jeden raz zrebym zostala cg !!

Sylwestra !

w starplazie jest nowa kolekcja na sylwestra , podoba wam sie ? nie jest drogo !! ;PP zapraszam do kupywania !


swienta !

ohh juz prawie swienta minely !! juz nie bendzie prezentow !! szkoda .. pozegnamy swienta !
                                         calusem ! teraz nadchodzi wiosna !!
 
                      

Metamorfozy !

no hej chcialam jeszcze powiedziec ze Didi123b3 robi metamorfozy ! prosze sie zglaszac do niej jagby co ! chcentnie wam zrobi metamorfoze !! jeszcze raz zachencam i przy okazji moze zrobic wam dom ! ;P oczewiscie nie kradnie konto ! jak macie jakis problem to do Didi123b3 a w sprawie apartamentu to do mniee ! jeszcze raz zapraszam do Didi123b3 !!

Apartament !

no hey na tym blogu bendziemy gadac o apartamentach ! dla niekturych apartamenty to pikus a dla innych dom jest wszystkim dla nich , chce zrobic blogga o apartamentach jak w stardoll !
tylko nie mamy pomyslu , to wienc ten blogg jest dla was !! kto nie lubi apartamentu to niech sie nie zapisujee ! bo to nic dla niego nie ma !! zapraszam do obserwowania mojego blogaa zebyscie sie czuli skromnie i szczenscliwie , na stardoll jestem GabrysiaP.I. jak nie macie pomyslu na dom prosze sie zglosic do mnie a napewno pomogee ! wam jeszcze raz zapraszam , prosze o dozo komentarzy , dziekuje ;)

                                             moj dom ! zapraszam do mojego apartamentu !