środa, 29 grudnia 2010

Apartament !

no hey na tym blogu bendziemy gadac o apartamentach ! dla niekturych apartamenty to pikus a dla innych dom jest wszystkim dla nich , chce zrobic blogga o apartamentach jak w stardoll !
tylko nie mamy pomyslu , to wienc ten blogg jest dla was !! kto nie lubi apartamentu to niech sie nie zapisujee ! bo to nic dla niego nie ma !! zapraszam do obserwowania mojego blogaa zebyscie sie czuli skromnie i szczenscliwie , na stardoll jestem GabrysiaP.I. jak nie macie pomyslu na dom prosze sie zglosic do mnie a napewno pomogee ! wam jeszcze raz zapraszam , prosze o dozo komentarzy , dziekuje ;)

                                             moj dom ! zapraszam do mojego apartamentu !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz